Szociális szolgáltatások fejlesztése támogató technológiai eszközök biztosításával
a házi gondozás területén (TIOP-3.3.2-12/1-2013-0001)

English verrsion

Gyengénlátóknak

Álláshirdetés műhely referens munkakör betöltésére - az álláshirdetés lejárt

A Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja (MEREK) megfelelő tapasztalattal rendelkező munkatársat keres a Társadalmi Megújulás Operatív Program – Mozgáskorlátozott emberek foglalkoztatását, önálló életvitelét segítő eszközfejlesztő műhely és szolgáltatási hálózat (TÁMOP-1.4.2-07/1-2008-0001) projekt alábbi pozíciójának betöltésére:

Műhely referens

Főbb feladatok:

  • Munkaerő kiválasztás koordinálása
  • Műhelyek személyzeti kialakítása
  • Kapcsolatfelvétel a helyi munkaügyi központokkal
  • Megváltozott munkaképességű munkatársak (műhelyvezetők és műszerészek) toborzása, kiválasztása, képzésbe irányítása, műszerész képzés megszervezése, munkába állítása, munkájuk figyelemmel kísérése, mentorálás
  • Ortopéd orvosok, mozgásterapeuták toborzása, kiválasztása, képzésbe irányítása, munkába állítása, munkájuk figyelemmel kísérése
  • Rendszeres szakmai konzultációk szervezése, irányítása
  • Műhelyek munkatársai számára munkaerő-piaci szolgáltatások nyújtása
  • Projekt megváltozott munkaképességű munkavállalói kiválasztás, képzés, nyomon követés
  • Műhelyek munkatársai számára mentori tevékenység
  • Célcsoport számára szükséges kiegészítő szolgáltatások kialakítása
  • Interjúk, nyilatkozatok
  • Együttműködés Hálózati referenssel

A jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • Megfelelő szakmai önéletrajz
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Mozgássérült emberek rehabilitációja területén szakmai tapasztalat
  • Európai Uniós projektekben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés ideje: heti 40 óra

Jelentkezni kizárólag a dobozi.barbara@merek.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet 2011. augusztus 24-ig.